Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Szukasz firmę, ale Google nie zaprowadziło Cię w odpowiednie miejsce? W takim razie u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Skorzystać z kategorii lub wyszukiwarki!

Hurtownia owoców i warzyw Pol Mar każdego dnia dostarcza dystrybutorom i kucharzom w świeże owoce i warzywa. Nasza działalność cechuje współpraca z ponad 10000 lokalnych producentów i dostawców. Dostarczamy asortyment zgodne z oczekiwaniami swoich partnerów i zapewniamy dostawę w optymalnych warunkach gwarantujących smak i świeżość. Ponieważ ważna w przypadku świeżych warzyw i owoców jest szybkość reakcji, Polmar: Hurtownia owoców i warzyw posiada rozwiązania spełniające oczekiwania naszych współpracowników. Dzięki nowoczesnej logistyce składającej się z floty 50 chłodnizapewniamy dostawę naszych produktów w dostosowanych warunkach, aby zagwarantować Państwu świeżość i smak. Pol Mar Paweł Grzyb to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Produkty z naszej hurtowni odnajdą Państwo na półkach największych sieci spożywczych w europie. Naszym podstawowym celem działalności jest sprzedaż oraz skup warzyw i owoców najwyższej jakości. Kupujemy jedyne produkty, co do których mamy całkowitą pewność, że spełnią oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Pol Mar

Pol Mar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Polmar

Pol Mar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.