Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Szukasz firmę, ale Google nie zaprowadziło Cię w odpowiednie miejsce? W takim razie u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Skorzystać z kategorii lub wyszukiwarki!

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Kancelaria Piotra Malinowskiego owo renomowana sekretariat notarialna, która od chwili lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, z pełnym zaangażowaniem a profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń natomiast protokołów. Zapewniają dodatkowo pełną barki w zakresie przygotowania dokumentów oraz ich weryfikacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra powinno się zamienić Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują i sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe a mnogość innych. Odpisy, poświadczenia a zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy spośród dokumentów, poświadczają ich kongruencja spośród oryginałem i wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, iż osoba fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, iż ustalony myśl nie jest naładowany hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: [email protected]
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Czynności notarialne Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.