Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Szukasz firmę, ale Google nie zaprowadziło Cię w odpowiednie miejsce? W takim razie u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Skorzystać z kategorii lub wyszukiwarki!

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

727 770 880

Jeśli jesteś rodzicem szukającym dla własnego dziecka atrakcyjnych miejsc rozrywki, jakie równocześnie będą aktywizowały jego rozwój, SmartKidsPlanet to ściśle mówiąc wyśmienity wybór. Jest to miejsce, w jakim świetnie poczują się również małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te znacznie starsze. Coś dla siebie znajdą nawet dziesięciolatki.
Co wizyta w Centrum Mądrej Zabawy da dzieciom?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, aby nie tylko dostarczały radości, niemniej jednak także korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Zadbaliśmy o to, by SmartKidsPlanet stymulowało wyobraźnię oraz kreatywność milusińskich. To miejsce, w jakim rozwijane są też umiejętności motoryczne. Co istotne, w SmartKidsPlanet dzieci mają okazję bawić się z innymi, co nadzwyczaj korzystnie wpływa na ich rozwój społeczny.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.