Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Szukasz firmę, ale Google nie zaprowadziło Cię w odpowiednie miejsce? W takim razie u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Skorzystać z kategorii lub wyszukiwarki!

PERŁA SERWIS - MYCIE CIŚNIENIOWE

+48725789289

Firma Perła Serwis posiada ogromne doświadczenie w zakresie mycia ciśnieniowego. W branży z powodzeniem działa od kilku lat, dzięki czemu jest w stanie poradzić sobie z większością zabrudzeń bez większego kłopotu. W swojej ofercie posiada przede wszystkim mycie ciśnieniowe kostki brukowej – betonowej oraz granitowej, mycie ciśnieniowe elewacji, ogrodzeń czy fasad, a także mycie ciśnieniowe dachów.
Na szczególną uwagę zasługują problematyczne plamy jak te po oleju, smarach, farbach, ślady po gumach do żucia, a także mchy, porosty i glony. Są one bardzo ciężkie do usunięcia. Dzięki doświadczeniu, jakie zebraliśmy przez te kilka lat oraz wysokiej jakości chemii, możemy niemal całkowicie poradzić sobie z takimi trudnymi zanieczyszczeniami.
W swoim wyposażeniu posiadamy myjkę wysokociśnieniową, która podgrzewa wodę do 100 stopni C oraz działa pod wpływem 330 bar. Dzięki takiej jakości maszynie do umycia kostki brukowej bez trudnych plam nie musimy zużywać żadnych środków czyszczących.
W naszej ofercie znalazła się również impregnacja czyszczonych powierzchni. Zabieg ten zwiększa żywotność kostki oraz przedłużają efekty mycia.
Z najwyższa skutecznością usuwamy graffiti oraz farby ze ścian budynków nie ingerując przy tym w ich strukturę.
Działamy na terenie Dolnego Śląska oraz sąsiednich miast.

PERŁA SERWIS - MYCIE CIŚNIENIOWE

PERŁA SERWIS - MYCIE CIŚNIENIOWE

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
Akacjowa 7, 55-095 Długołęka
Tel. +48725789289
e-mail: [email protected]
NIP: 8961426402
REGON: 385465137

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

PERŁA SERWIS - MYCIE CIŚNIENIOWE
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.