Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Szukasz firmę, ale Google nie zaprowadziło Cię w odpowiednie miejsce? W takim razie u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Skorzystać z kategorii lub wyszukiwarki!

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

503 111 099

Wypożyczalnia Maxcar posiada zróżnicowany wariant pojazdów, udostępniony zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, zależnie od naszego zapotrzebowania. Co nas odróżnia od konkurencji: stan techniczny pojazdów, wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniem, wymagania dotyczące odpowiedniego doświadczenia „za kółkiem”, ceny przedstawianej oferty. Czy planujesz wczasy w kraju, czy też masz do czynienia z każdą inną sytuacją, powinieneś znać ofertę lokalnej wypożyczalni samochodów. Najważniejszą zaletą wynikającą z wypożyczenia samochodu jest swoboda w poruszaniu się. Jest to bardzo dobra opcja szczególnie w przypadku wspomnianych we wstępie wakacji. W ofercie mamy również – wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba. Prowadzisz firmę? W ofercie mamy również pojazdy dostawcze. W chwili gdy potrzebujesz auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą dla nas opcją. Bez względu na to czy chcesz wynająć pojazd w celu wyjazdu na urlopu, czy też służbowym, pewne jest, że usługa będzie wykonana natychmiastowo. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy jesteśmy zasypani masą zobowiązań, a nasz osobisty samochód został zniszczony np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Daje nam to możliwość szybkiego uzyskania pojazdu zastępczego, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl
ul. Złotnicza 14, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 503 111 099
e-mail: biuro@wypozyczalniamaxcar.pl
NIP:
REGON:

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl: Wypożyczalnia busów Jelenia Góra

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.